Zakończyła się pierwsza edycja Entra Excellence Award 2015. Skład konkursowego Jury stworzyły osoby różnych profesji związanych na wiele sposób ów z projektowaniem. I tak wśród jurorów znaleźli się:Wiesław Jackiewicz, Wacław Kłos, Rafał Maj, Agnieszka Puchyr, Jan Raniszewski.

1 miejsce

Agnieszka Kołacz – grafik 3D i właścicielka KOLA Studio Wizualizacje Architektoniczne. W swojej pracy realizuje projekty oraz współpracuje z zespołami wykonawczymi z różnych części świata. Daje jej to świeże spojrzenie na opracowywane tematy, a także zapewnia bycie w stałym kontakcie z aktualnymi trendami w branży architektoniczno-wnętrzarskiej.

drzwi ukryte

2 miejsce

Maciej Dylewski – absolwent Wydziału Architektury na Politechnice Warszawskiej. Zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem (meble, wnętrza, budynki mieszkalne, mała architektura) oraz grafiką 3d.

„Prezentowane pomieszczenie domu mieszkalnego służy jako strefa relaksu. W projekcie wykorzystana
jest ościeżnica Discret z okładziną marmurową.”

drzwi ukryte

3 miejsce

Jan Jakub Domański – architekt i grafik z Krakowa. Stara się żeby jego projekty charakteryzowała prostota i funkcjonalność. Są to cechy uniwersalne, które zawsze będą modne, zarówno w odniesieniu do wnętrz jak i architektury.

„W moim projekcie chciałem pokazać, że ukryte drzwi mogą znaleźć zastosowanie nie tylko w projektach mieszkalnych jako wejścia do garderoby czy sypialni, ale także w obiektach użyteczności publicznej. Wiele jest przestrzeni zarezerwowanych wyłącznie dla obsługi. Takie rozwiązanie pozwala ograniczyć przypadkowe wejścia osób niepożądanych. Projekt przedstawia drzwi na stacji metra – efekt wkomponowania w ścianę podkreśla taśma LED idąca przez drzwi i laminat imitujący beton sąsiadujących ścian.”

drzwi bez ościerznic