Serwis internetowy o urządzaniu i dekoracji wnętrz Inspirujące-Wnętrza.com otwarty jest na współpracę związaną z innymi serwisami, projektantami, organizatorami imprez, targów oraz konkursów. Zapraszamy do kontaktu pod adresem internetowym: redakcja /@/ inspirujace-wnetrza.com !

współpraca

Obrazek: http://www.imbecile.me/pic/co-operation/

Wizytówka bloga – jeśli prowadzisz bloga o projektowaniu i chcesz aby w naszym serwisie znalazła się jego wizytówka prześlij nam opis tekstowy oraz inne materiały jakie mamy opublikować.

Wizytówka firmowa dla sklepu, biura projektowego, producenta – zapraszamy firmy do umieszczania własnych prezentacji, w tym celu zapraszamy do kontaktu celem ustalenia warunków i przekazania niezbędnych materiałów.

Patronaty dla imprez – konkursy projektowe i targi – organizatorów imprez związanych z projektowaniem, dekorowaniem i urządzaniem wnętrz zapraszamy do przesyłania informacji prasowych, które z chęcią opublikujemy, oferujemy patronat naszego serwisu oraz ogłoszenie informacji o wydarzeniu na stronie głównej oraz naszych serwisach społecznościowych.

Współpraca z innymi serwisami – masz propozycję współpracy? Jesteśmy otwarci – zapraszamy do kontaktu!

Redakcja bloga prowadzi ciągłe poszukiwania nowych trendów, projektantów, produktów, wydarzeń, blogów projektowych, sklepów internetowych, kolorowych i oryginalnych gadżetów – wszystkiego co pomaga stworzyć przyjazne i ponadprzeciętne wnętrza.

Blogi projektowe – o blogerach

Prowadzisz bloga o projektowaniu wnętrz, meblach i trendach związanych z aranżacją? Napisz do nas kilka zdań to opublikujemy jego wizytówkę w dziale: blogi projektowe.

Projektanci i biura projektowe – o projektantach

Oferujesz własne projekty? Prowadzisz biuro i chcesz zaprezentować swoją firmę w naszym serwisie? Prześlij dane firmowe, adres strony i kilka zdań ze zdjęciem a my opublikujemy wizytówkę w dziale: projektanci.

Sklepy internetowe – o sprzedawcach

Oferujesz sprzedaż internetową mebli i dodatków do urządzenia domów, mieszkań bądź ogrodów? Napisz do nas kilka zdań na temat sklepu, oferty, dane firmowe oraz kilka zdjęć a my opublikujemy wizytówkę w dziale: sklepy internetowe.

Konkursy – o nagrodach i organizatorach

Organizujesz konkurs internetowy o tematyce projektowania wnętrz, mebli, dodatków i dekoracji? Zgłoś go do nas my napiszemy o nim na naszym blogu!

Wydarzenia – o targach i wystawach

Organizujesz lub bierzesz udział w targach? W dziale wydarzenia znajdziesz wiele ciekawych informacji o minionych i nadchodzących wydarzeniach branżowych – targi, wystawy, promocje, nowości, ekspozycje, eventy.

Zapraszamy do czytania bloga oraz do współpracy!