Istnieją osoby, które marzą o własnych domach, jednak nie są zainteresowane wszystkimi obowiązkami, które się wiążą z ich utrzymaniem – np. strzyżeniem trawników, stawianiem własnego ogrodzenia, pracami porządkowymi czy instalowaniem alarmu i zastanawianiem się, jakie ogrzewanie sprawdzi się najlepiej w przypadku ich domu. Takim osobom z pomocą w wyborze przychodzą firmy oferujące inwestycje budowlane.

willa miejska wrocław

 

Współcześnie inwestycje budowlane to nie tylko domy jednorodzinne czy szeregówki, które stawia się w normalnym czy nieco podwyższonym standardzie. To również domy willowe, w których można wynająć jedynie spore mieszkania i cieszyć się wysokim standardem wykończenia, nowoczesnością wnętrza, ale i ekskluzywną okolicą. Taka jest inwestycja firmy Domar Development – Krzycka.

 

Prywatnie i bez tłumów

Zaletą wyboru willowej okolicy jest przede wszystkim możliwość cieszenia się spokojnym i dobrze wychowanym sąsiedztwem. To z pewnością przekona wszystkie osoby, które od życia oczekują czegoś więcej – i mają ku temu fundusze. Willowe mieszkania są stworzone w wysokim standardzie, ale oferują również niewielką ilość sąsiadów – w każdym budynków znajduje się tylko kilka mieszkań, dzięki czemu na jednym ogrodzonym i zagospodarowanym terenie miejsce dla siebie znajdzie 30 rodzin. Dzięki podziałowi budynków na sześć mieszkań każdy, atmosfera jest dość intymna, a osoby ceniące sobie prywatność nie są narażone na wścibstwo.

willa krzycka wrocław


Opcja dla każdego

Mieszkanie willowe to jednak nie tylko jedna wielkość apartamentu – i z tego zdaje sobie sprawę marka Domar Development. Krzycka oferuje bowiem kilka rodzajów mieszkań, które różnią się zarówno ilością kondygnacji, jak również powierzchnią czy dostępem do różnych udogodnień, jak prywatna winda albo taras. Każde z mieszkań posiada odrębne miejsce parkingowe w garażu podziemnym, dzięki czemu samochody nie potrzebują dodatkowych zabezpieczeń, a jednocześnie nie ma stresu dotyczącego tego, że ktoś nie będzie w stanie zostawić w bezpiecznej okolicy swojego samochodu. Komórki lokatorskie są doskonałym uzupełnieniem tego schematu, dając każdemu mieszkaniu dodatkową powierzchnię na meble czy inne rzeczy warte przechowania.

willa-miejska-1

Wybór mieszkania willowego przy firmie, która prowadzi sprawdzone i realne inwestycje budowlane może być doskonałym pomysłem. To świetna alternatywa dla osób, które cenią sobie prywatność, nowoczesną zabudowę, a jednocześnie bliskość do centrum miasta oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową, dzięki której łatwo jest się dostać praktycznie wszędzie.

Tekst stworzony przy udziale inwestora Domar Development Krzycka: http://krzycka.pl/