Pufa Design – to butik internetowy  w którym znajdziesz wszystko to co sprawia że żyje się ładniej: olśniewające oświetlenie, stylowe meble i dodatki, ekologiczny design oraz produkty do oryginalnego wyposażenia wnętrz. Sklep ten został stworzony z myślą o kreatywnych miłośnikach designu, którzy lubią otaczać się niezwykłymi  przedmiotami. Pufa Design prezentuje designerskie produkty najlepszych marek i czołowych projektantów do dekoracji i urządzania wnętrz. Lampy, meble, dekoracje pozwalają odmienić wnętrze, w stylowy sposób, przełamując stereotypy.W sklepie tym znajdziesz też wiele gadżetów, które świetnie sprawdzą się jako prezenty na parapetówkę i nie tylko. Dzięki Pufa Design stworzysz przestrzeń o jakiej marzysz. Pufa Design promuje też doskonały polski design, który zyskuje coraz  więcej zwolenników na całym świecie. Sklep Pufa Design oferuje również profesjonalne doradztwo w doborze lamp, mebli, dodatków dla osób prywatnych. Dla architektów i dekoratorów wnętrz powstał program Pracuj Z Pufą„. Program ten pozwoli on na kompleksowe i bezpłatne przygotowanie kosztorysu oświetlenia i elementów wyposażenia wnętrz.

 

Pufa Design – Sklep Oświetlenie i Dekoracje
adres: Bałtycka 31 lok. 2, 78-100 Kołobrzeg
telefon: +48 884 68 78 88
email: sklep@pufadesign.pl
www: pufadesign.plsklepyskandynawskie.pl/pufadesign-pl
facebook: Pufa Design – Pufa Cafe
blog: blog.pufadesign.pl
 pufa design

 

W ofercie Pufa Design znajdziemy takie marki jak:

 

Oferta sklepu internetowego jest niezwykle bogata i różnorodna: Kafti Design, Paul Roslen Lighting, Puff-Buff Design, Pink Pug Design, Pani Jurek Gang Design, MukaStudioMotarnia, Natural Born Design, Dot Studio Grzegorz Cholewiak, Blue Marmalade, Danlamp, HK Living,  Zuiver, Normann Copenhagen, Muuto, Authentics, Industreal, Innermost, KaiGami, Stamp Creative, Novoform, Pulpo Products, Vita Copenhagen, Dreizehngrad, Plumen, Yorke Design – czego chcieć więcej ?!

 

pufa design

Piękne propozycje lamp dekoracyjnych dopełnią efektu każdej aranżacji.

 

lampa-mishka-kafti-kid-design-rozne-kolory

Czasem nawet mały motyw w estetycznym wykonaniu może zdziałać bardzo ciekawy efekt, lampa z kotkiem tworzy przyjazny klimat i zaprasza do spędzenia miło czasu.

wieszak-lina-wardrope-authentics-rozne-kolory

Niestandardowy pomysł na wieszaki, zadbano tutaj o estetykę i ciekawą formę nie tylko dzieciaki będą zachwycone z takiego miejsca na ubrania i torby!