Targi WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne, 4-6 października 2013 to 5000 m kw. dla dobrego polskiego designu, a tu blisko 100 najważniejszych firm branży wnętrzarskiej, Strefa Designera, Strefa Wnętrz Komercyjnych, Strefa Eko, warsztaty, porady projektantów, konkursy, pokazy glazurników. 22. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne – dla tych, którym design nie jest obojętny.

Targi WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne

Targi WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne to największe i najbardziej popularne w województwie zachodniopomorskim targi poświęcone wnętrzom. Wystawia się tu ok. 100 najważniejszych form branży wnętrzarskiej, w tym wiodący producenci: Balma, Noti, Profi M. Mimo, że są organizowane przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie od ponad 20 lat, są to targi, które co roku oferują zwiedzającym coś nowego, tak, jak zmienia się design, gusta i potrzeby. Obok części wystawienniczej, proponują szkolenia i seminaria dla branży oraz bezpłatne porady projektowe.

Z tą ofertą w zaledwie 3 dni przychodzi się zapoznać ponad 7000 zainteresowanych nowymi rozwiązaniami dla wnętrz mieszkalnych i biurowych – od klientów indywidualnych i biznesowych, przez projektantów wnętrz, po wykonawców i deweloperów.

Strefa Wnętrz Komercyjnych, dla której specjalne miejsce przeznaczone będzie na targach już po raz drugi, tym razem zaproponuje zwiedzającym aranżację biura open space o pow. ponad 100 m2, pokoju hotelowego i nagrodzonego na targach Arena Design gabinetu. Inspirującą prezentacją będzie obowiązkowy dla biur kącik kawowy i strefa relaksu.

Na targach zobaczyć będzie można ponadto najnowsze trendy wzornicze dla wnętrz mieszkalnych. I tu nie zabraknie przykładowej, stworzonej we współpracy ze studiem wnętrzarskim aranżacji.

Jak co roku część przestrzeni targowej zajmie kilkunastu młodych architektów i projektantów wnętrz. Ze Strefy Designera skorzystają zarówno zwiedzający, którzy otrzymują profesjonalne porady, jak i projektanci, którzy pozyskują klientów i nawiązują kontakty biznesowe.

Nowością na 22. Targach WSZYTSKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne będzie Strefa EKO – mieszkam – pracuję – SEGREGUJĘ. Taka strefa na targach, to odpowiedź na temat, który co chwilę wraca do publicznej debaty związany z segregacją śmieci. Organizatorzy postarają się przekonać, że segregować trzeba w domu, w mieszkaniu, w biurze i że przede wszystkim można to robić łatwo, szybko i … z klasą.

Temat ekologii przywołany zostanie także podczas prelekcji zaplanowanej w ramach akcji społecznej „Woda to życie”. Organizatorem jej jest dwumiesięcznik „Świat Łazienek i Kuchni” Wydawnictwa Publikator. Jest ona skierowana do wszystkich, którym bliska jest idea racjonalnego i komfortowego używania wody oraz zrównoważonego gospodarowania jej zasobami w mikroskali gospodarstw domowych, czyli kuchniach i łazienkach.

W programie targów ponadto Akademia Dobrze Mieszkaj, czyli edukacyjna inicjatywa magazynu Dobrze Mieszkaj (także Wydawnictwo Publikator). Po sporym zainteresowaniu projektem przez zwiedzających szczecińskie targi w zeszłym roku, po raz kolejny będzie można skorzystać z bezpłatnych porad projektantów i architektów wnętrz oraz posłuchać prelekcji.

Więcej informacji: www.mts.pl