Skutecznie wykorzystaj każdy skrawek przestrzeni, aby w twoim domu zagościło piękno i ład. Zdjęcia, które tutaj prezentujemy pewnością natchną cię wieloma pomysłami na pełne zagospodarowanie przestrzeni nawet jeśli posiadasz małe metrażowo lokum.  Nie od dzisiaj wiadomo, że rewelacyjnym rozwiązanie do przechowywania drobnych przedmiotów, są wszelkiego rodzaju pudełka, pojemniki, kosze. Główna  zaletą przechowywania w koszach, pudełkach jest wygoda, a odpowiednie  opisy ułatwią odnalezienie przedmiotów. Ogromna oferta sklepów pozwoli na dobranie odpowiednich wzorów i rozmiarów koszy. Jeśli postanowisz zmienić wystrój wnętrza bądź twoja pasją jest decoupage z łatwością dostosujesz kosze do nowego wystroju.

pudelka w salonie

Aby oszczędzić sobie szału zawsze gdy się szykujesz do wyjścia, Twoja biżuteria musi być w jednym miejscu. Świetne rozwiązanie. W sypialni wygospodaruj jedną szafkę, a następnie w jej wnętrzu przymocuj odpowiednią ilość półek, wieszaków, haczyków na wszelkiego rodzaju wisiorki naszyjniki. Taki sposób przechowania  ułatwi utrzymanie porządku i sprawi, że będziesz się cieszyć swoją biżuterią przez długie lata. Drobną biżuterię możesz umieścić w tradycyjnej szkatułce lub w pojemniku, które ułożysz w szafce.  Takie rozwiązanie zadowoli każdą miłośniczkę biżuterii.

kram

Kuchnia idealna posiada mnóstwo półek, szaf, schowków oraz spiżarnię. Lecz co zrobić jeśli naszej kuchni daleko do ideału?  Najlepiej wtedy skorzystać z przestrzeni którą mamy, aranżując ją tak aby była jak najbardziej funkcjonalna. Dobrym rozwiązaniem będą dodatkowe półki, umieszczone w nad zabudową kuchenną, świetnie sprawdzą się jako półki na wino.

Nawet najmniejszą, i pozornie nie użyteczną przestrzeń można wykorzystać, wystarczy tylko chcieć, poszukać na blogach projektowych (np. na „inspirujących wnętrzach”) i wybrać się do sklepu lub na portal aukcyjny allegro 😉

kuchenne rozwiazania

Jeśli jesteś miłośnikiem i kolekcjonerem wina, ten pomysł na pewno Ci się spodoba.

Wino