Jak wygląda nowoczesne biuro XXI wieku? Z pewnością nie ma jednego, sprawdzonego szablonu. Przedstawiamy jednak takie, które mogłoby z całą pewnością aspirować do tego tytułu.

Software House XSolve to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych programistów, dostarczający oprogramowanie komputerowe ‘szyte na miarę’, tzn. dostosowane do wymagań klienta, z zachowaniem najnowszych trendów programowania. Swoje biuro XSolve współdzieli razem z agencją Nowego Marketingu Chilid, która zajmuje się tworzeniem strategii oraz kampanii marketingowych w internecie, a także aplikacji webowych i stron www. Obie firmy ściśle ze sobą współpracują, dzięki czemu w sprawny sposób mogą dostarczać unikalne rozwiązania klientom z Polski i zagranicy. Czynnikiem łączącym jest również wspomniane nowoczesne biuro, w którym firmy zajmują dwa duże piętra.

Designerskie wnętrze i przyjemne warunki pracy sprawiają, że każdy chętnie pojawia się w siedzibie firmy. Co ich tak przyciąga? Modne, stylowe przestrzenie oraz swoboda, dzięki której mogą poczuć się jak we własnym domu. Jasne ściany, drewno, naturalna cegła oraz duże okna – to cechy charakterystyczne dla Loftów, które potrafią znacząco poprawić komfort pracy. Pisząc o tym biurze, nie sposób, nie wspomnieć o specjalnie wydzielonym miejscu, dla tych, którzy pragną się zrelaksować i na moment oderwać od pracy. Chillout Room proponuje m.in. grę w piłkarzyki, konsolę Wii, lotki oraz bogatą bibliotekę z fachową literaturą. Biuro XSolve i Chilid jest dość specyficzne miejsce, które bez przerwy tętni życiem. Przeprowadzka do nowego biura umożliwiła przyjmowanie większej ilości klientów, rozbudowę stanowisk pracy oraz zapewnienie pracownikom ciekawie zaprojektowanej przestrzeni z licznymi miejscami odpoczynku od pracy przy komputerach.

Chilid i XSolve w jednym stali domku