North&South Home to miejsce dla osób poszukujących elementów wystroju wnętrz o ciekawej i niepowtarzalnej stylistyce. Oferujemy nietuzinkowe meble i lampy, szeroki wybór tekstyliów z naturalnych materiałów, różnorodne dodatki oraz przedmioty codziennego użytku. Dzięki naszym produktom twoje wnętrze nabierze indywidualnego charakteru. Wyróżnia je niepowtarzalna stylistyka, dzięki której można poczuć się jak w typowym skandynawskim domu. Oferta skierowana jest zarówno do miłośników stylu skandynawskiego i industrialnego, którzy stawiają na prostotę i minimalizm podczas aranżowania wnętrz.

North&South Home – Sklep Meble i Dekoracje
adres: ul. Dobrego Pasterza 122 LU 2, 31-416 Kraków
telefon: +48 531 916 315, +48 12 44 64 86
email: info@nshome.pl
www: http://nshome.pl/
north&south home

North&South Home

W naszym salonie prezentujemy produkty znanych europejskich marek, tj. HK Living, Zuiver, House Doctor, Madam Stoltz, Hübsch, Nordal, Braxton, Bloomingville, Dutch Design Chair cieszących się coraz większą popularnością na polskim rynku. Stale poszerzamy naszą ofertę jednocześnie dbając o to, aby możliwie jak największą ilość produktów zaprezentować w naszym salonie.

dekoracje-wieszaki-sklep

Oferujemy bogaty wybór dodatków dekoracyjnych oraz elementów wyposażenia wnętrz, które łączą w sobie zarówno walory estetyczne jak również użytkowe, inspiracje czerpiemy między innymi ze stylu skandynawskiego i industrialnego.

hkliving-sklep-meble

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego oraz sklepu internetowego www.nshome.pl ponadto na naszego bloga http://nshome.pl/blog/ oraz profil Facebook https://www.facebook.com/nshomepl

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 10.00-18.00

sobota: 10.00-14.00