Firma Łuczak – Projektowanie Wnętrz i Produkcja Mebli to rodzinne przedsięwzięcie, które łączy lata tradycji z energią i ciągłym poszukiwaniem lepszych i nowoczesnych rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz, projektowaniu i produkcji mebli, doradztwie projektowym. Firma działa w Krakowie oraz w Kalwarii Zebrzydowskiej, oferuje równolegle usługi związane z projektowaniem i aranżacją wnętrz oraz projektowanie i produkcję mebli.

ŁUCZAK – STUDIO MEBLOWE
adres: ul. Św. Agnieszki 3, 31-071 Kraków
telefon: 12 421 09 47, 602 116 775
email: biuro@luczakowie.pl
www: http://www.luczakowie.pl/,
http://luczak-projekty-wnetrz.pl/
 
ŁUCZAK – BIURO I ZAKŁAD PRODUKCYJNY 
adres: ul. Stolarska 54, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
telefon: 33 876 63 34, 602 116 775, 608 495 276
Łuczakowie Kraków - projektowanie i aranżacja

 

mieszkanie-loft-warszawa

Od momentu założenia firmy w 1984 roku, wykonaliśmy kilka tysięcy zleceń obejmujących projekty wnętrz domów, mieszkań, obiektów użyteczności publicznej wraz z wyprodukowaniem do nich mebli. Doświadczenie zdobyte podczas tych realizacji poparte otwartością na nowości w projektowaniu i osiągnięcia techniczne w meblarstwie gwarantują wysoką jakość estetyczną i użytkową tworzonych przez nas wnętrz.

apartament-cannes-francja Kompleksowe projektowanie wnętrz dla osób prywatnych i firm Nasza działalność koncentruje się w głównej mierze na dzieleniu się doświadczeniem i wiedzą w zakresie kompleksowego projektowania (również przeprojektowywania) wnętrz zarówno mieszkalnych jak i lokali usługowych. Nasze usługi dotyczą zarówno nowych domów i mieszkań jak również odnawianych, remontowanych, odzyskiwanych z innej funkcji, gdzie oprócz rewitalizacji możesz spodziewać się naprawienia wszystkich elementów, które można zrobić lepiej z korzyścią dla komfortu i wygody wykorzystania dostępnej przestrzeni. To co można poprawić zostanie zmienione, to co należy zachować ze względu na estetyczną czy zabytkową wartość zostanie odzyskane. Kompleksowość naszych usług polega na przemyśleniu i zaproponowaniu zarówno rozwiązań budowlanych, wykończeniowych jak i elementów wyposażenia wnętrza, co gwarantuje spójny wygląd i zamierzony z góry efekt – obejmuje zarówno koncepcję całości jak i szczegółów – detali we wnętrzu. Jeżeli do projektu dodamy realizację wykonywaną pod nadzorem projektanta przez sprawdzone przez nas ekipy możemy być pewni właściwego efektu – dlatego tak ważna jest nasza metoda „projektu wraz z realizacją”.

projekt-kuchni-tradycyjnej

Kompleksowe projekty mebli z wykonaniem Potrzebujesz umeblować pomieszczenie i zależy ci na pełnym dostosowaniu przestrzeni do twoich przyzwyczajeń i potrzeb? Projekt wypracowany z nami zawiera pomysł nie tylko na elementy meblowe w dosłownym znaczeniu czyli np. zabudowę kuchenną, meble pokojowe, sypialnię z łóżkiem i szafą, meble młodzieżowe itd., ale rozwiązanie meblowe innych elementów stolarskich proponowanych w projektach wnętrz – np. paneli na ścianach, obudów czy osłon , boazerii, gzymsów, stolarki drzwiowej. Fachowe wykonanie na wysokim poziomie pozwala wzbogacić końcowy wygląd i efekt projektu. Kompleksowe wykonawstwo całości pomieszczeń czy też mieszkań i domów przez jedną firmę zawsze daje lepszy efekt niż „składanie” mebli od różnych wykonawców. Dzieje się tak chociażby przez jednolity dobór naturalnego materiału jakim jest drewno, które w naturalny sposób wygląda różnie w zależności od partii i wykończenia użytego surowca. Poziom wykonania produktu i jego montażu wpływa zasadniczo na odbiór całej koncepcji – bez tego nie pomoże nawet najlepszy projekt.

loft-studencki-2

Produkcja mebli zgodnie z projektem Jeśli poszukujesz firmy produkującej meble na najwyższym poziomie musisz wiedzieć, że nasza firma już od blisko 30 lat wykonuje meble według projektów własnych i zleconych. Doświadczenia współpracy z wieloma projektantami pozwalają nam realizować nietypowe rozwiązania projektowe z satysfakcją dla nas, autora projektu a przede wszystkim Inwestora. Wykonujemy realizacje w wielu technologiach i przy użyciu zróżnicowanych materiałów, co pozwala projektantowi na swobodę w zastosowaniu współczesnych rozwiązań. Możemy również (bazując na naszym zapleczu wykonawczym i wiedzy) pomóc w doprecyzowaniu detali lub alternatywnych (np. cenowo) rozwiązań w opracowywanych projektach. Naszym niezaprzeczalnym atutem i źródłem satysfakcji jest fakt, że praktycznie 100% naszych wyrobów wykonujemy we własnym zakładzie produkcyjnym w Kalwarii, gdzie nadzorowani przez nas doświadczeni fachowcy realizują nawet najbardziej skomplikowane idee bez pomocy podwykonawców.

projekt wnętrza 1