Kupno wymarzonego dzieła sztuki to dopiero początek. Niezależnie od tego, czy chcemy powiesić na ścianie domu jeden obraz, czy stoimy przed koniecznością rozmieszczenia całej kolekcji – w muzeum, biurze, restauracji czy jakimkolwiek innym miejscu – wybór odpowiedniej metody i systemu ma kolosalne znaczenie. W ofercie sklepu RAMYKULTURY znajduje się wszystko, co jest potrzebne zarówno klientom, którzy dopiero budują swoje kolekcje, jak i tym, którzy dysponują już kilkunastoma czy kilkudziesięcioma dziełami sztuki. Obrazy czy zdjęcia to teraz też część dekoracji modnych kawiarni i restauracji.

wieszanie obrazów

Czasy, w których wystarczyło przybić obraz czy grafikę gwoździem do ściany dawno należą już do przeszłości. W ramach serii systemów GALERIA oferujemy nowoczesne zestawy szynowe, które dzięki eleganckiemu i ergonomicznemu systemowi linek umożliwiają rozmieszczenie wielu eksponatów. System dostępny jest w dwóch podstawowych wersja – 2 m i 4 m. Ale dzięki modularnej budowie można go dostosować do indywidualnych potrzeb.

Jego bardziej zaawansowane wersje obejmuje rozwiązania z podświetleniem eksponatów oraz specjalną wersję antykradzieżową, w której zastosowano specjalne antykradzieżowa haki do obrazów. To zapewnia bezpieczeństwo prezentowanym eksponatom. System GALERIA dostępny jest też w wersji ekonomicznej. Wersja mini systemu jest oparta na szynie w kolorze białym lub srebrnym (matowym) która dobrze nadaje się np. do tworzenia witryn sklepowych. GALERIA to system, który można stosować zarówno do ścian betonowych, jak i gipsowo-kartonowych. To zaś powoduje, że są to rozwiązania, które można zastosować w praktycznie wszystkich możliwych pomieszczeniach. Instalacja jest bardzo łatwa i nie wymaga specjalistycznych urządzeń.

W ofercie RAMKULTURY oferujemy też system do wieszania wydruków (zdjęć czy plakatów) na sztywnym materiale, np. dibondzie, oparty na jednorazowo montowanej szynie. W ofercie RAMYKULTURY można znaleźć też komponenty do nowoczesnych systemów wieszania obrazów – linki, klipsy, haczyki, a także rozwiązania antykradzieżowe, jak i ramy do obrazów. Wszystko co potrzebne jest do skonstruowania kompleksowego rozwiązania nawet dla kilkudziesięciu czy kilkuset eksponatów.

W każdym przypadku ekipa RAMYKULTURY służy fachową poradą i doświadczeniem w budowaniu zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych systemów wieszania obrazów, grafik czy zdjęć.

http://ramykultury.pl/ banner firmy