ib-laursen-8

Ib Laursen ApS is one of the leading trendsetters in Scandinavia, in applied art and gift accessories. Our assortment covers a wide field. This gives you a great number of opportunities to create your very own cosy atmosphere, both outdoors and indoors, with home accessories of a high quality.

Marka Ib Laursen powstała ponad 40 lat temu w niewielkim, duńskim miasteczku Ribe. To właśnie tam wyprodukowano pierwsze meble według oryginalnych projektów, które zainspirowane klasyką skandynawskiego stylu dały początek niezwykłym przedmiotom. Na szczególne wyróżnienie zasługuje niezwykle piękna ceramika w pastelowych barwach.

 

Ib Laursen ApS
adres:Øster Vedstedvej 16
6760 Ribe
Denmark
telefon:+45 7542 4300
email:info@iblaursen.dk
ib-laursen-7.jpg

 

Ib Laursen to jedna z wiodących marek w Skandynawii, która profesjonalnie zajmuje się projektowaniem i dystrybucją mebli, akcesoriów, oświetlenia i dodatków w wyjątkowym stylu. Projekty Ib Laursen, to nie tylko przedmioty służące upiększaniu naszego wnętrza, lecz prawdziwa sztuka, którą teraz możemy przenieść do naszych domów i mieszkań! Prostota i elegancja, które przyświecają idei tej marki, to główne powody, dla których ma ona stale powiększające się grono fanów.

 

ib-laursen-3

ib-laursen-4 ib-laursen-5 ib-laursen-6