Każdy z nas ma sentyment do starych rzeczy. Vintage wrócił do łask. O to przedstawiamy wnętrze, w którym główną rolę odgrywają sprzęty dodatki i przedmioty z minionej epoki zaaranżowane w nowy ciekawy sposób. Wnętrze to stanowi doskonały przykład połączenia elementów stylu vintage z aktualnymi trendami wystroju wnętrz. Małe, ale niezwykle funkcjonalne mieszkanie energetyzuje mieszanką wesołych barw. Kolor w tym wnętrzu spełnia kilka funkcji: wyznacza strefy, tworzy tło dla mebli wydobywając ich atuty, ale przede wszystkim ożywia całość nadając niepowtarzalnego charakteru. Ważnym elementem w tym wnętrzu są źródła światła, zróżnicowane pod względem formy, koloru i zastosowania idealnie pasujące do wnętrza. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć może i Ty zainspirujesz się kolorowym old school.

vintage

 

szafa z pomyslem

Nie standardowa dekoracja – szafa jako dekoracja pokoju w tym wnętrzu to idealne rozwiązanie.

miejsce-do-pracy

Energetyczne miejsce do pracy,białe biurko i fotel doskonale współgrają z pomarańczową ścianą.

czas-na-relaks

Wiszący fotel zachęca do chwili relaksu. Dziergana poduszka dodaje charakteru całości.

jadalnia

Prosty biały regał został zestawiony z stołem vintage. Lampy retro przykuwają wzrok.

kanapa

Kanapy intrygują swoim wzorem, stolik kawowy fantazyjnym kształtem, symetrycznie ustawione zamykają całość kompozycji – salon jak z obrazka.

okno

Ważną rolę w tym wnętrzu odgrywają tkaniny. Wzorzysta zasłona, kolorystycznie zbliżona do odcienia ściany, dobrze współgra na tle białej oprawy okna.

detal

Detal tworzy całość. Urocza sarenka przywodzi na myśl czasy dzieciństwa.

garderoba

Dzięki takiej garderobie zawsze wiesz w co się ubrać 🙂

Źródło zdjęć: Google images