design-chair-4

Krzesło, stołek czy może stolik kawowy? Dutch Design Chair może być każdym z tych przedmiotów. Charakteryzuje się nadzwyczajnym i silnym designem oraz innowacyjną konstrukcją. Dzięki temu można go wykorzystywać na miliony sposobów i jest przyjazny środowisku.

Firma Dutch Design Chair istnieje od niedawna, bo od 2011 roku, jednak już zdążyła pozyskać sobie tysiące wielkich fanów na całym świecie! Orginalność jej pomysłu, na stworzenie uniwersalnego i ekologicznego siedziska, do samodzielnego montażu w niebanalnym stylu zyskała ogromną aprobatę klientów. Obecnie stołek Dutch Design Chair możemy nabyć w sklepach na całym świecie, między innymi we Francji, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Koreii, Japonii, a także w Polsce.

 

 

BM Housing
adres: ul. Łotewska 7
03-918 Warszawa
Polska
telefon.: +48.22.616.00.26
e-mail: info@bm-housing.com 

www: http://www.bm-housing.com/

facebook: https://www.facebook.com/BMhousing

design-chair-6

 

Siedzisko w całości wykonane jest z wysokogatunkowego kartonu falistego posiadającego certyfikat FSC. Wyprodukowane w Holandii, utrzymane jest w bardzo obecnie modnej  industrialnej stylistyce. Dodatkowym atutem jest jego ogromna wytrzymałość- nawet do 200kg! Stołki Dutch Design Chair to piękny i uniwerslany mebel dla każdego, kto potrafi docenić niebanalny pomysł na aranżację wnętrz.

design-chair design-chair-2 design-chair-3 design-chair-5 designing-chear