Sypialnia niczym jak z bajki o Królewnie Śnieżce? Nowoczesne wnętrza, oryginalne dodatki i ponadczasowe rozwiązania? Może tradycyjne projekty sypialni,elegancja, luksus i dostojeństwo?
Ile osób, tyle też pomysłów. Wiadomo, że każdy preferuje inne rozwiązania i zupełnie do czegoś innego się skłania. Jedni wolą indywidualizm i wyrażenie siebie poprzez wystrój mieszkania, z kolei inni gustują w tym, co było modne jeszcze dziesięć, czy dwadzieścia lat temu.

Jedne sypialnie  przedstawiają ten nowoczesny wygląd, dbałość o detale, wykorzystanie współczesnych rozwiązań. Podświetlana wnęka przy pomocy halogenów, proste łóżka i meble, oryginalne zainspirowanie, w przypadku szaf. Inne zaś z  kolei przypominają nam raczej starodawne komnaty, gdzie widniały duże łóżka z rzeźbionymi wykończeniami, duże abażury i niecodzienne meble. Wykonując aranżacje wnętrz w przypadku sypialni, można dziś pokusić się o połączenie ze sobą wielu stylów, a więc o zderzenie ze sobą epok. Z jednej strony oryginalność i nowoczesność, z innej zaś dbałość o szczegóły, elegancja i pełne bogactwo. Któż z nas z chęcią nie zamieszkałby w takim królestwie?

Galeria  – nowoczesne sypialnie jak bajki:

Źródło: http://www.home-designing.com/2011/03/modern-bedroom-designs

 

Sypialnia niczym jak z bajki o Królewnie Śnieżce? Nowoczesne wnętrza, oryginalne dodatki i ponadczasowe rozwiązania? Może tradycyjne projekty sypialni,elegancja, luksus i dostojeństwo? 
Ile osób, tyle też pomysłów. Wiadomo, że każdy preferuje inne rozwiązania i zupełnie do czegoś innego się skłania. Jedni wolą indywidualizm i wyrażenie siebie poprzez wystrój mieszkania, z kolei inni gustują w tym, co było modne jeszcze dziesięć, czy dwadzieścia lat temu. Jedne sypialnie  przedstawiają ten nowoczesny wygląd, dbałość o detale, wykorzystanie współczesnych rozwiązań. Podświetlana wnęka przy pomocy halogenów, proste łóżka i meble, oryginalne zainspirowanie, w przypadku szaf. Inne zaś z  kolei przypominają nam raczej starodawne komnaty, gdzie widniały duże łóżka z rzeźbionymi wykończeniami, duże abażury i niecodzienne meble. Wykonując aranżacje wnętrz w przypadku sypialni, można dziś pokusić się o połączenie ze sobą wielu stylów, a więc o zderzenie ze sobą epok. Z jednej strony oryginalność i nowoczesność, z innej zaś dbałość o szczegóły, elegancja i pełne bogactwo. Któż z nas z chęcią nie zamieszkałby w takim królestwie?