kuchnia-3Łatwiejsze przechowywanie w kuchni umożliwią piękne skandynawskie akcesoria. Z nimi każdy kuchenny drobiazg, dodatek i przyprawa znajdą swoje odpowiednie miejsce. Gdy należysz do osób, które kochają porządek, z pewnością skorzystanie z akcesoriów kuchennych w skandynawskim stylu będzie dla ciebie odpowiednim wyborem – tu funkcjonalność i praktyczność idzie w parze z ciekawym designem.

 

kuchnia-1

Klasyka to metalowe pojemniki – na kawę, herbatę, zioła, przyprawy, aby nie utraciły swojego aromatu. Również możesz przechowywać w nich czekoladę, ciastka, makarony, kasze i wszystko inne, co tylko chcesz. Dzięki szczelnemu zamknięciu będą one zawsze pod należytą ochroną i dodatkowo dodadzą twojej kuchni pięknego wyglądu. Całą kolekcją możesz ozdobić swoje kuchenne półki.

kuchnia-2Aby prościej przechowywać płynne przyprawy i produkty – oleje, oliwy, ocet wybierz szklane butelki z dozownikami. Są doskonałe podczas eleganckiego obiadu, podczas którego postawienie na stole fabrycznej buteleczki z oliwą nie byłoby zbyt stylowe. Świetnym pomysłem na ukrycie codziennych kuchennych produktów będzie także specjalny stojak na ręcznik. Wykonany z drewna bądź metalu będzie dodatkową ozdobą przestrzeni.