Głównym mottem duńskiej marki Madam Stoltz to znane angielskie home sweet home. Właśnie dzięki meblom i akcesoriom tej firmy każdy może stworzyć swój wyjątkowy dom, który będzie azylem i uciechą każdego dnia. Madam Stoltz rozpoczęła swoją działalność w roku 1995 i przez te lata stała się rozpoznawalną marką na rynku ogólnoświatowym w dziedzinie designu skandynawskiego i nowoczesnego.

Madam Stoltz

Firma jest usytuowana na wyspie Bornholm i ustanowiona była przez Pernille Stoltz, która obecnie prowadzi ją ze swoim mężem. Dzięki niej kupić możemy do własnych domów wiele inspirujących i niepowtarzalnych akcesoriów, które mogą dodać wyjątkowości każdemu wnętrzu niezależnie od tego, czy jest to mała kawalerka czy duży apartament, gdzie przestrzeń jest głównym atutem. Madam Stoltz w swojej ofercie posiada przede wszystkim produkty wykonane z naturalnych materiałów takich jak drewno, ceramika, trawy, a także sporo wyrobów ze szczotkowanego i lakierowanego metalu.

Gdy szuka się artykułów oświetleniowych do industrialnego wnętrza, także powinno się brać pod uwagi propozycje tej właśnie marki. Na uwagę zasługują także tekstylia – miękkie tkaniny, kobiece wzory, ale i minimalistyczny design, gdzie jeden element jest w stanie odmienić każdą przestrzeń, w którym się go zastosuje. Dodatkowo produkty Madam Stoltz to dopracowanie w każdym calu, intrygujące detale i trwałość na wiele lat. Jeżeli poszukuje się niepowtarzalnych akcesoriów domowych, które dopełnia wnętrz w stylu skandynawskim, wtedy na pewno Madam Stoltz to dobry wybór.

Źródło ilustracji: www.nshome.pl, http://scraperka.blogspot.com/2013/02/week-5-madam-stoltz-spring-2013.html

Załącznik: Katalog Madam Stoltz 2012